MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMLERİ

SİZ ve SEVDİKLERİNİZİN SAĞLIĞI İÇİN

ALFA MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMLERİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ

kolay-süpürge.jpg
central-vacuum-system-1.jpg
central_merkezi_süpürge.jpg

Birçok seçkin projede artık merkezi elektrik süpürge sistemlerimiz tercih edilmektedir. Daire, villa, okul, hastane, kafeler vb...

Tamamen sessiz ve hijyenik sistemlerdir.

Evde, okulda, hastanelerde, Kafe ve restaurantlarda kimseyi rahatsız etmeden temizliğinizi yapabilirsiniz.

Merkezi süpürge sistemi normal sıradan elektrik süpürge sistemlerinden çok farklı bir biçimde çalışarak detaylı ferah bir temizlik yapma olanağı sağlamaktadır

Normal elektrik süpürgeleri içerisinde bulunan filtreler her temizlik yapıldıktan sonra temizlenmesi gerekmektedir.

Merkezi süpürge sisteminde ise süpürge vakumunu 6 ayda bir kez temizlemeniz yeterli olmaktadır.

Klasik elektrik süpürgeleri ile temizlik yapıldığında süpürge en ince tozları bile çekemezken merkezi süpürgenin vermiş olduğu yüksek emiş gücü ile temizlik yapma olanağı tanımaktadır.

Yaşamımızın sürdürmüş olduğumuz her yerin temiz olması gerekmektedir.

Temizlik ilk başlangıç noktası evimiz daha sonrasında ise iş hayatımızı sürdürdüğümüz yerin muhakkak temiz olması gerekmektedir.

 

Klasik elektrik süpürgeleri ile temizlik yapıldığında

toz torbası içinde, karanlık ortamda biriken bakteriler iki kat daha fazla üremektedir.

Klasik sistemler tozlarla birlikte aldığı, mikrop ve organizmaları aynı ortama saçmaktadır.

merkezi-süpürge-sistemi.jpg
merkezi-süpürge-mutfak.jpg
merkezi-süpürge-aksesuar.jpg

Apartman Merkezi Süpürge Sistemi

 

Apartman merkezi süpürgeMerkezi süpürgenin oturmuş olduğunuz eve montajı çok kolaydır. Bina inşaat öncesinde veya inşaat sonrasında evinizde bulunan tüm oda ve koridor katlarına priz deliklerine benzeyen vakum hat boruları çekilerek tesisatı yapılır. Ev içinde her 45 m2 içinde merkezi süpürge başlıklarının yerleştirilmesi yeterli olur.

Ana vakum ünitesinin yerleşim alanı banyo, balkon veya eviniz içinde kör bir noktada kalan bölgeye yerleştirilir. Eğer istenilirse bu sistem binaya komple olarak merkezi süpürge sistemi her daireye özel olarak tasarlanabilir. Ana vakum ünitesinin balkonda oluşu veya başka bir noktada oluşu her temizlik yapma esnasında vakum cihazından gelen gürültüyü ev içine yansıtmadan rahatlıkla temizlik yapabileceksiniz. Eğer müşterimizin tozlara karşı yüksek düzeyde alerjisi bulunuyor ise ana vakum ünitesi muhakkak balkonda olması büyük avantaj sağlayacaktır.

Bulunduğunuz ortamın temizliği bittikten sonra prizlerden hortumları çıkararak ve ana kumanda ünitesinin fişini çekerek cihazı kapatıp temizliğinizi sonlandırabilirsiniz. Minimum ev içinde süpürge hortum uzunlukları 10 metredir. Eğer istenirse bu oran daha da arttırılabilir.

 

Villa Merkezi Süpürge Sistemi

 

Villa merkezi süpürgeVillalarda normal bir elektrik süpürgesi ile temizlik yapmak oldukça zordur. Elektrik süpürgesini her kata taşımak ve toz torbasının aktif olarak temizliğinin yapılması gerekmektedir. Merkezi süpürgenin vermiş olduğu kolaylık sayesinde sadece boru hat hortumları değiştirirsiniz ve vakumun toz torba temizliğini 6-12 ay aralıklar ile temizliğini sağlayabilirsiniz. Merkezi süpürge sistemi ile her kata ve odaya yerleştirilen boru priz hatları ile kolaylıkla temizlik yapar, elektrik süpürgesini taşımak zorunda kalmazsınız.

Villalara merkezi sistemin yapılması villanın tadilat aşamasındayken yada inşaat halindeyken yapılmış olması işimizi oldukça kolaylaştıracaktır. Villalarda genel olarak kullanmış olduğumuz boru hatları 60 mm kalınlığa sahip yıllar boyu hiçbir şekilde eskimeden kullanabilir olması sorunsuzca cihazı kullanmanız anlamına gelmektedir.

Alfa Merkezi Süpürge Sistemleri.jpg
merkezi süpürge sistemi.png

Merkezi Süpürge Sistemi Kullanım Alanları ve Özellikleri Nelerdir?

 

Merkezi elektrik süpürgesi sisteminin kullanım alanları arasında çok katlı yüksek binalarda, özel konutlar (villalar) içerisinde, bir çok tesis kuruluşunda, kamu kurumlarında kullanım imkanı sağlayan bir sistemdir. Çok sessiz kullanım imkanı sağlar ve neredeyse hiç gürültü oluşmadan temizlik imkanını sizlere sağlar. Hiç gürültü oluşmadan ister gece saatlerinde temizlik yapın, isterseniz gündüz temizlik yapın hiç fark etmez günün her saatinde kimse rahatsız olmadan merkezi süpürge ile temizlik yapabilirsiniz.

Merkezi elektrik süpürgesi içerisine emilen kirler cihazın haznesine birikir ve canınız istediği zaman filtre ve kir haznesini temizleyebilirsiniz. Cihazın hazne büyüklüğü çok yüksek olduğundan dolayı bu temizliği çok sık yapmanıza gerek yoktur. 6-12 aylar arasında merkezi süpürgenin toz haznesini boşaltıp temizliği yapabilirsiniz.

Bulunduğunuz ortamdaki temizlik bittikten sonra cihazın elektrik bağlantısını kapatıp, hortumlarını prizlerden çıkarmanız yeterli olacaktır. Normal elektrik süpürgelerinin hortumları çok kısa olurken merkezi elektrik süpürge sistemlerinin boru hortumları oldukça uzundur ve isteğe göre uygun boyutlarda hortumlar alabilir tüm temizlik aparatlarını kullanabilirsiniz.

Merkezi elektrik süpürge sistemi sayesinde oldukça ergonomik temizlik yapabilecek ve klasik elektrik süpürgelerinin vermiş olduğu tozlu, kirli bakterilerden kurtulmuş olacaksınız

central-vacuum-system.jpg
central-vacuum-cleaner.jpg

Merkezi Süpürge Nasıl Çalışır?

 

Merkezi süpürge tesisatına en çok zaman geçirmiş olduğumuz yer olan evlerden örnek vermek gerekirse; Ev içinde ilk olarak her odada bulunacak şekilde süpürge boru tesisatı duvar hatları içerisinden geçecek şekilde tasarlanır.

Merkezi kabin ise evinizin banyo, mutfak yani kısacası kör noktada kalacak şekilde montajı yapılır.

Her oda içerisine döşenen boru hatları sayesinde eviniz içerisinde her yere çok kolay müdahale ederek her yerin temizliğini yapabileceksiniz.

Oldukça yüksek hava akışı sayesinde hiçbir yerde toz kalmadan profesyonel temizlik firmalarının yapmış olduğu gibi bir temizlik yapma şansına sahip olacaksınız.

Satışını yapmış olduğumuz ürün tüm dünyada kullanılan, bir çok araştırmacı bilim adamı ve sağlık doktorları tarafından test edilmiş ve onaylanmış bir üründür.

Hem temizlik bakımından hem de yüksek maliyetleri aşacak temizlik ürünlerinin yanı sıra oldukça ergonomik bir sistemidir.

Müşterimizin isteği doğrultusunda döşenen boru emiş hat boruları yüksek vakum teknolojisiyle ulaşılması zor olan yerlerin temizliğini çok rahatlık ile yapabileceksiniz.

Merkezi elektrik süpürgesi o kadar sessiz çalışma özelliğine sahiptir ki gece eviniz içinde saat kaç olursa olsun hiç kimseyi rahatsız etmeden temizlik yapma imkanı sağlar.

Eğer iş hayatınız çok yoğun geçiyor ve temizlik yapmaya zamanınız yok ise gece geç saatlerde evinizde bile olsanız kimseyi hiç rahatsız etmeden temizlik yapabilirsiniz.

Alfa_merkezi_süpürge_sistemi.jpg
central_vacuum_system.jpg
rehau merkezi süpürge sistemi.jpg

Bodrum Merkezi Süpürge Sistemleri-İzmir Merkezi Süpürge Sistemleri-Marmaris Merkezi Süpürge Sistemleri-Fethiye Merkezi Süpürge Sistemleri

Muğla Merkezi Süpürge Sistemleri-Denizli Merkezi Süpürge Sistemleri

 Restaurant Merkezi Süpürge Sistemi-Ev Merkezi Süpürge Sistemi-Kafe Merkezi Süpürge Sistemi

 

Fiyatımız temsilidir. Ücretsiz keşif için firmamızda destek alabilirsiniz.

Firmamız 37 yıldır Mühendislik, Yenilenebilir Enerji ve Teknolojik yapı sistemleri üzerine hizmet vermektedir.

CENTRAL VACUUM SYSTEMS TURKEY